Strona główna Wiadomości Gospodarka i finanse Zderzenie Audi z Kia Carens

Zderzenie Audi z Kia Carens

0

 Zgłoszenie do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego wpłynęło o godzinie 15:49. Dyżurny Operacyjny Powiatu wysłał do miejsca zdarzenia dwa samochody (ratownictwa technicznego i gaśniczy ) z JRG PSP Krotoszyn.

Po dojechaniu na miejsce strażacy ustalili, że zderzyły się dwa samochody osobowe. W zdarzaniu udział brały cztery osoby, pasażerka Kia znajdowała się wewnątrz pojazdu i uskarżała się na ból brzucha, pasażerka samochodu Audi udała się do miejsca zamieszkania – tuż obok miejsca zdarzenia, kierowcy znajdowali się na zewnątrz pojazdów – mówi bryg. Tomasz Niciejewski.

Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy pasażerce w samochodzie Kia polegającej na zabezpieczeniu przed utratą ciepła, wsparciu psychicznym. Po dojechaniu zespołu ratownictwa medycznego lekarz zdecydował o zabraniu poszkodowanej do szpitala. Strażacy dotarli również do poszkodowanej w miejscu zamieszkania, której również udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy. W pojazdach odłączono akumulatory i usunięto skutki wypadku. Działania trwały 35 minut.

Zdjęcia: JRG PSP Krotoszyn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj