Strona główna Wiadomości Ciekawostki Zaczęło się! XIII Oddaj krew z kablówką

Zaczęło się! XIII Oddaj krew z kablówką

0

Zaczyna się trzynasta edycja akcji „Oddaj krew z kablówką”. Od wczesnego poranka cała ekipa organizacyjna była na pełnych obrotach. Stanowiska do pobierania krwi – gotowe. Stoisko wolontariuszy – gotowe. Strefa gastronomiczna – grill już rozpalony. Nagrody – czekają.

Jeszcze przed godziną 8:00 przesympatyczne panie z ostrowskiego oddziału terenowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu przyjęły na fotel pierwszego „pacjenta”. Następni już wypełniają formularze. No właśnie, co trzeba zrobić, by oddać krew? Nic prostszego – wypełnić krótki formularz, poddać się szybkiemu badaniu i usiąść wygodnie w fotelu, gdzie przez około 10-15 minut kropla po kropli krew będzie spływać do woreczków. Trzeba mieć ukończone 18 lat i powyżej 50 kg wagi.

Na każdego krwiodawcę będzie czekać poczęstunek i szansa na wygranie atrakcyjnych nagród. Mamy karnety do SPA, pełen garaż rowerów, przeloty paralotnią, kolacje w najlepszych restauracjach i wiele, wiele innych. Krwiodawcy otrzymają też gadżety i koszulki z logo akcji.

Zobaczcie jak wyglądały ostatnie szlify przed startem XIII Oddaj krew z kablówką i zapraszamy do nas!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj