Strona główna Region Ostrów Wlkp. Warsztaty chóru szkolnego

Warsztaty chóru szkolnego

0

Pierwszego dnia trwały intensywne próby w studiu dźwiękowym, zakończone nagraniami finalnymi. Szczególne słowa podziękowań należą się Szymonowi Straburzyńskiemu, specjaliście ds. udźwiękowienia, za zaangażowanie i pełną serdeczności współpracę. Wszystkich wspierała cały czas Monika Łuszpak-Skiba, koordynator projektów edukacyjnych.

Już od rana kolejnego dnia zaczęły się sesje w plenerze. Korzystając z pięknej pogody, młodzież mogła bez przeszkód ćwiczyć różne plany, by przygotować materiał video jako podkład do piosenek. Na koniec, pod okiem Marka Dąbrowskiego, Dyrektora Technicznego, zaczął się montaż wstępny, którego aktywnym uczestnikiem był Mateusz Szymanek. W tym samym czasie reszta uczestników zwiedzała pomieszczenia CeTA.

To była dwa naprawdę pracowite dni. Teraz przed montażystami Telewizji Szkolnej wyzwanie – stworzenie nagrania będącego uwiecznieniem wysiłku wspaniałej młodzieży. Co ważne, gimnazjaliści zostali już zaproszeni na kolejne warsztaty do wrocławskiego Centrum Technologii Audiowizualnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj