Strona główna Wiadomości Kultura i rozrywka Walentynki coraz bliżej. Krotoszyn czeka na zdjęcia

Walentynki coraz bliżej. Krotoszyn czeka na zdjęcia

0

„Zaprośmy do tego zdjęcia cały Krotoszyn, całą gminę. Zróbmy fotkę, na której utrwalimy sympatyczne chwile z naszego życia na tle miejsc bliskich naszym sercom. Może to będzie ulica, przy której mieszkamy, szkoła, ulubiony budynek, trasa spacerowa, ulubiona ławka w parku…”

Do 18 lutego prosimy o nadsyłanie konkursowych zdjęć "pary walentynkowej", czyli mieszkańca lub pary mieszkańców naszej gminy na tle znanego fragmentu miasta lub fragmentu miejscowości z naszej gminy.  Mile widziane są na fotografiach wszelkie akcenty graficzne związane ze świętem walentynkowym oraz hasła zapraszające do poznawania miasta i okolicy. Hasło można także wpisać pod zdjęciem.

Fotki będziemy publikować na miejskiej stronie internetowej w miarę nadsyłania. Na autorów trzech najciekawszych zdjęć czekają zestawy miejskich upominków, na pozostałych – nagrody pocieszenia, a na wszystkich – dyplomy z podziękowaniem.

Oceny zdjęć dokonają organizatorzy konkursu. Na uroczyste ogłoszenie wyników zaprosimy wszystkich autorów, o terminie spotkania poinformujemy pocztą elektroniczną lub telefonicznie. 

Galeria zdjęć nagrodzonych z roku 2016

http://krotoszyn.pl/galeria-3755-2016_02_15_galeria_walentynek_z.html

Galeria zdjęć nagrodzonych z roku 2015

http://krotoszyn.pl/galeria-2520-2015_02_24_walentynka_z_krotoszynem.html

źródło: krotoszyn.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj