Strona główna Wiadomości Ciekawostki Twój Problem Nasza Sprawa. Premiera już dziś

Twój Problem Nasza Sprawa. Premiera już dziś

0

W najnowszym odcinku programu historia Marka Kucińskiego ze Zdnun w powiecie krotoszyńskim, który rok temu dowiedział się, że jest bardzo chory. Diagnoza brzmiała jak wyrok – guz mózgu 6 na 3 cm. Walki o przetrwanie w trudnych momentach nauczył go sport. Marek Kuciński to były piłkarz – miejscowego CKSu Zdudny, Astry Krotoszyn oraz II ligowej Floty Świnoujście.

W ostatnich miesiącach nagrania miejskich kamer w Kaliszu robią prawdziwą furorę w internecie oraz mediach ogólnopolskich. Odwiedziliśmy strażników miejskich z tego miasta, przy okazji prezentując subiektywny ranking ludzkich wyczynów z których dumnych być z pewnością nie należy.

Gdy w 2011 roku usłyszał diagnozę – stwardnienie rozsiane podłamał się. Pomogła mu silna wola i wielka pasja jaką jest fotografia. Jacek Koszalik z Jarocina bo o nim mowa zakochał się pejzażu zespołu pałacowo – parkowego w Dobrzycy, co widać na jego zdjęciach. Właśnie tam też kilka tygodni temu zorganizowany został wernisaż połączony z licytacją jego prac, który zorganizowali przyjaciele Jacka.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj