Strona główna Wiadomości Gospodarka i finanse Trwają poszukiwania zaginionego Marcina Szolca [aktualizacja]

Trwają poszukiwania zaginionego Marcina Szolca [aktualizacja]

1

Zaginiony ma 37 lat, wzrost 186cm, jest szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, proste, – szatyn, oczy koloru szaro-zielonego. Żona ostatni raz widziała go w niedzielę 5 lutego, inni członkowie rodziny w poniedziałek rano około godziny 11:00. Ubrany był najprawdopodobniej w zimową puchatą kurtkę koloru czarno-popielatego, czarne spodnie trekkingowe, miał na sobie sportowe buty typu adidas koloru czarnego z czerwonymi lub bordowymi wstawkami, wełnianą popielatą czapkę i czarne polarowe rękawiczki. Mężczyzna nosi okulary.

Wszystkie osoby, który posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania zaginionego prosimy o kontakt z policjantami pod numer telefonu 997. Aktualnie trwają intensywne poszukiwania mężczyzny w terenie. Ostrowscy policjanci przeszukują dziś m.in. teren kompleksu Piaski-Szczygliczka.

Z naszą redakcją skontaktowała się żona zaginionego, która za naszym pośrednictwem apeluje do męża: „Marcin, Piotruś i Filuś na Ciebie czekają, potrzebują i kochają Cię najbardziej na świecie. Wróć do nich!”

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj