Strona główna Wiadomości Ciekawostki Trwa konkurs piłkarski. Jedź do Manchesteru

Trwa konkurs piłkarski. Jedź do Manchesteru

0

Naszą zabawę rozpoczęliśmy od konkursu w którym do zdobycia była koszulka meczowa Pogoni Szczecin z podpisami zawodników. Jej szczęśliwym posiadaczem został Bartłomiej Wojtczak z Ostrowa Wielkopolskiego. W kolejnym tygodniu do rozlosowania była koszulka Lecha Poznań. Jej szczęśliwym posiadaczem został Sławek Sujka z Ostrowa Wielkopolskiego. Trzecią i ostatnią koszulkę Legii Warszawa wylosowała Ewelina Stachowicz Zych.

W tym tygodniu do wygrania jest jeden z pierwszych voucherów na mecz Manchesteru City wraz z opłaconym pobytem na miejscu i przelotem. Jednak uwaga! Zasady konkursu się zmieniają.

Należy polubić post z informacją o konkursie na wlkp24.info udostępnić na swoim profilu profil https://www.facebook.com/TurniejJerzegoKryjoma/

Na zakończenie pod udostępnionym postem na profilu turniejowym napisać dlaczego to właśnie ty powinieneś pojechać na mecz Manchesteru City. Wśród wszystkich, którzy tak zrobią, organizatorzy wybiorą najbardziej intrygujące. Autor słów zwycięży. Uwaga w tym konkursie mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie.

Konkurs potrwa do piątku 18 sierpnia do godziny 12:00. W zabawie nie mogą brać udziału organizatorzy turnieju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj