Strona główna Region Krotoszyn Sulmierzyce: Zginął na miejscu, Ostrów: Kolizja z udziałem dzieci

Sulmierzyce: Zginął na miejscu, Ostrów: Kolizja z udziałem dzieci

0

Do wypadku doszło na ul. Odolanowskiej w Sulmierzycach. Kierujący pojazdem mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego zakleszczył się wewnątrz mocno zdeformowanego pojazdu. 23-latek podróżował w pojedynkę. – Strażacy sprzętem hydraulicznym rozcięli samochód umożliwiając dotarcie do poszkodowanego kierowcy i jego ewakuację na zewnątrz pojazdu. Poszkodowany został ułożony na noszach i ewakuowany do karetki. Niestety młodego mężczyzny nie udało się uratować – poinformował bryg. Tomasz Niciejewski z KP PSP w Krotoszynie.

Działania ratownicze strażaków trwały ponad 4 godziny. Przyczyny i okoliczności zdarzenia bada policja pod nadzorem prokuratora.

Foto: JRG PSP Krotoszyn

Dzisiejszy poranek z kolei okazał się pechowy dla kierowcy ciężarowego DAF-a oraz dwóch kobiet i dwojga dzieci jadących w samochodzie osobowym. Kierowca ciężarówki prawdopodobnie nie zachował odpowiedniej prędkości i uderzył w bok osobowego peugeota. W pojeździe były małe dzieci w fotelikach. Na miejscu pojawili się ratownicy medyczni, którzy udzielili pomocy jednej z kobiet uskarżającej się na ból.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj