Strona główna Wiadomości Ciekawostki Razem Uratujmy Serduszko Michalinki! Zapraszamy na koncert charytatywny

Razem Uratujmy Serduszko Michalinki! Zapraszamy na koncert charytatywny

0

Koncert w sobotę 1 lipca przy sali wiejskiej w Rososzycy. Początek imprezy o godz: 14:00. koncert zespołu Boys o 16:30. Impreza jest biletowana osoba dorosła 10 złotych, dzieci do lat 13 wstęp – bezpłatny. Patronat medialny nad imprezą objęła Telewizja Proart i portal wlkp24.info. Liczymy na państwa obecność!

Michalinka przyszła na świat na początku grudnia 2016 roku w niemieckim Munster. Cierpi na HLHS – niedorozwój lewej komory serca. Dziewczynka właśnie skończyła pół roczku, a jeszcze ani na jeden dzień nie opuściła murów szpitala, przeszła już operację serca i kilka zabiegów ratujących życie. Michalinka dzięki państwa wsparciu może leczyć się w niemieckiej klinice. Koszty leczenia jednak z każdym dniem rosną. Stąd pomysł na zorganizowanie koncertu charytatywnego.

– Michalinka rośnie na naszych oczach. Jednak wciąż musi przebywać w szpitalu. Jej stan zdrowia co dziennie ulega zmianie, raz jest lepiej i może być odłączona od respiratora, innym razem ponownie trafia na intensywną terapię – mówi mama dziewczynki Aleksandra Binek. – Przeszła już jedną operację, która z jej serca ma stworzyć serduszko jednokomorowe i kilka dodatkowych zabiegów ratujących życie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj