Strona główna Wiadomości Polityka Protesty w obronie sądów [czekamy na zdjęcia]

Protesty w obronie sądów [czekamy na zdjęcia]

4

W Jarocinie wczoraj wieczorem pod wejściem do sądu rejonowego zebrało się kilkadziesiąt osób, które manifestowano sprzeciw wobec parlamentarnych zmian m.in. w ustawie o Sądzie Najwyższym.

Także Krotoszyn przyłączył się do ogólnopolskiego protestu przeciwko reformie sądownictwa wprowadzanej przez Prawo i Sprawiedliwość.

Tak wyglądał protest w Ostrowie Wielkopolskim. Wśród protestujących m.in. aktor Robert Zawadzki.

Wczoraj o godzinie 20:00 w Nowych Skalmierzycach pod tablicą pamiątkową która znajduje się w budynku gdzie kiedyś był pierwszy urząd miasta ratusz a obecnie jest biblioteka publiczna zebrali się mieszkańcy miasta by protestować przeciwko reformie sądownictwa i rządom PiS mieszkańcy mieli ze sobą świeczki białe znicze i białe kwiaty.

CZEKAMY NA PAŃSTWA ZDJĘCIA Z PROTESTÓW. ADRES: redakcja@wlkp24.info 

4 KOMENTARZE

  1. Szanowny Panie Redaktorze! Mam jakies dziwne odczucia ,skojarzenia z tym Państwa apelem o przesyłanie tych zdjęć……. 🙂 Rozumiem zdjęcia z wakacji ,wypoczynku etc ale z manifestacji i protestów? A chwile potem ukazuje się rozmowa z senatorem który mówi .”że dziś w Polsce trudno o rzetelne media”. Propaganda czy jak……Miłego dnia

  2. O moją rzetelność może pan być spokojny 🙂 Pewnie, że zawsze i wszędzie można się doczytać pewnej manipulacji, czy też propagandy. Proszę jednak zwrócić uwagę, że w naszych mediach prawo do komentowania wydarzeń mają wszystkie strony konfliktu.

  3. Blokujemy tylko takie w których jest obraźliwa treść. Zresztą zapraszam pana „ostrowiaka” do naszej redakcji, zaprezentuje panu listę właśnie takich. Pozdrawiam 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj