Strona główna Region Pleszew Pleszew. W sierpniu bezpłatne badania

Pleszew. W sierpniu bezpłatne badania

0

Dnia 11 sierpnia 2017 roku o godz. 11:20 w Domu Kultury w Pleszewie przy ul. Bogusza 1 odbędzie się spotkanie edukacyjne (pogadanka) dla mieszkańców Miasta i Gminy, podczas której zainteresowanym uczestnikom (kobiety i mężczyźni), którzy ukończyli 50 lat rozdane zostaną specjalne probówki do przygotowania materiału do badań na obecność krwi utajonej w kale (profilaktyka raka jelita grubego).

 W dniu 23 sierpnia 2017 roku pobierana będzie krew na oznaczenie poziomu PSA, w ramach profilaktyki nowotworów gruczołu krokowego (prostaty). W badaniu mogą wziąć udział mężczyźni od 50 roku życia. Miejsce pobierania krwi: Zespół Szkół Publicznych nr 2 w Pleszewie ul. Ogrodowa 2, od godz. 9:00 do 13:00 Krew można pobierać po zjedzeniu posiłku! Laborantka pobierająca krew na PSA będzie również odbierała probówki z kałem.

Na wszystkie badania proszę zabrać dowód osobisty!!! Wyniki badań zostaną przesłane na adres domowy oraz do wskazanego lekarza rodzinnego.

Zapisy na badania odbywają się w Biurze Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta i Gminy w Pleszewie, Rynek 1 od dnia 31 lipca do 9 sierpnia 2017 r., w godz. od 9:00 do 14:00

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj