Strona główna Region Ostrzeszów Ostrzeszów czekał na Prezydenta RP aż 92 lata. Doczekał się

Ostrzeszów czekał na Prezydenta RP aż 92 lata. Doczekał się

3

Głowa państwa przyjedzie do Ostrzeszowa na zaproszenie burmistrza Mariusza Witka wystosowane jeszcze w roku 2016. Dziś odbyło się spotkanie organizacyjne, które ustaliło szczegóły prezydenckiej wizyty w tym mieście. Na boisku OSiR-u lądował już śmigłowiec,  ale nie wiadomo czy w poniedziałek Biuro Ochrony Rządu skorzysta z tej formy transportu. Nieoficjalnie wiadomo, że Duda przyjedzie do Ostrzeszowa limuzyną. Wcześniej odwiedzi Kępno.

Spotkanie z mieszkańcami w ostrzeszowskim rynku zaplanowano na 18:45. Każdy, kto chce w nim uczestniczyć musi zjawić się tam prędzej. Rynek zostanie wyłączony z ruchu. Oto szczegółowe informacje na temat utrudnień.

Urudnienia w ruchu w związku z wizytą Prezydenta RP

Urząd Miasta i Gminy w Ostrzeszowie zawiadamia, że w poniedziałek dnia 26 czerwca 2017 r. na ostrzeszowskim Rynku odbędzie się spotkanie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy z mieszkańcami (początek ok. godz. 1845).

W związku z organizacją ww. przedsięwzięcia, w poniedziałek 26.06.2017 r. w godz. 800 – 2100 Rynek będzie całkowicie wyłączony z ruchu pojazdów. Nie będzie również możliwe parkowanie samochodów w ww. godzinach na ul. Adama Mickiewicza. Mając na uwadze powyższe,  prosimy o usunięcie wszystkich pojazdów z ww. miejsc najpóźniej w poniedziałek do godz. 800.

Ponadto informujemy, że następujące ulice, sąsiadujące z Rynkiem będą całkowicie wyłączone z ruchu pojazdów w godz. 1400 – 2100:

  • ul. A. Mickiewicza;
  • ul. Farna;
  • ul. Okrężna;
  • ul. Gen. Sikorskiego (odcinek: ul. Okrężna – Rynek);
  • ul. Sienna
  • ul. Powstańców Wielkopolskich (odcinek: ul. Marii Kurzawskiej „Anki” – Rynek)

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj