Strona główna Region Ostrzeszów Ostrzeszów: Białe róże i okrzyki „hańba” oraz „konstytucja” przywitały Andrzeja Dudę

Ostrzeszów: Białe róże i okrzyki „hańba” oraz „konstytucja” przywitały Andrzeja Dudę

18

Białe róże stały się ostatnio modne, głównie po słowach Jarosława Kaczyńskiego, który powiedział że te kwiaty o tym kolorze są „symbolem nienawiści i głupoty”. W ten sposób ludzie skupieni wokół ruchu pod nazwą Obywatele RP oraz Komitetu Obrony Demokracji  sprzeciwiają się upolityczniania miesięcznic smoleńskich, które odbywają się 10 dnia każdego miesiąca. Białe róże stały się także symbolem cichej, ale słyszalnej na ulicach walki na słowa i gesty z aktualnie rządzącą partią Prawa i Sprawiedliwości. W Ostrzeszowie grupka ludzi oprócz eksponowania białych róż krzyczała także „hańba” oraz „konstytucja”. Mieli w ręku flagi z napisem KOD – Komitet Obrony Demokracji oraz artykułami z Konstytucji RP.

18 KOMENTARZE

 1. Haha, widzę niezła relacja… W ”centrum” zebrania tych śmiesznych ludków nie było nawet słuchać, a proszę, tu nawet porównuje się ich z dosyć tłumnie zgromadzonymi zwolennikami/widzami. Cóż, jaki portal taka relacja 😉

 2. Wstyd i żenada w postaci Kodu !!!! KODziarze wbijcie sobie do glowy ze Polacy was już maja dość !! Okazaliscie sie kretaczami i zwyklimi oszustami. Nawet sami nie rozumiecie co mówicie !! Tylko wstydu robicie !! Do lasu narobić hałasu. Platforma też nie wykonała 56 wyroków Trybunału i gdzie wtedy byliscie !! Banda hipokrytów bez żadnej kultury ! Nie umiecie uszanować nawet prezydenta i mieszkańców Ostrzeszowa, którzy go serdecznie przyszli powitać

  • Polacy, zwykli, normalni, nie „Prawdziwi Polacy” mają dość pisu i niszczenia demokracji w kraju! Pis demoluje każdą dziedzinę, ale wy, fanatycy, tego nie widzicie.

  • Szary Polak no to słucham w czym Ci tak pis demoluje demokracje ?? Wypisz przykłady jestem bardzo ciekawy ! To PO ciągła Państwo na dno pod każdym wzgledem, ale to Wy tego nie widzieliscie ? A może nie chcieliscie widzieć ? Bo PO popiera mafia, więzienia i krętacze, z resztą wasz KOD jest tego doskonałym przykładem. Od początku same afery z kodem i z platformą

  • Brawo ty. Konstytucja się wycierają, a to przypadkiem nie w niej jest napisane ze prezydentowi należny jest szacunek?? Nie jestem za PiS ani inną partią, ale to co widziałam bylo mniej jak żałosne i godne pożałowania..

 3. Byłem tam i liczba osób z kodu wahała się między 8 a 10. A to że tą gromadę było słychać na cały rynek, było spowodowane tym, że mieszkańcy podczas przemowy prezydenta byli bardzo spokojni i skorzy do słuchania, zapewne niezależnie od poglądów. No ale KOD musiał dać popis i przeszkodzić w odbiorze bardzo ładnej wypowiedzi prezydenta. Komorowski podczas wymiany tych wszystkich ważnych dla regionu dat, zdążyłby się pomylić 10 razy. Już nie wspomnę, że czytałby je z kartki, hehe.
  Kolejna kwestia to to, że ci KODziarze przyjechali samochodami na kaliskich rejestracjach, więc jako tako oddziału z Ostrzeszowa nie było. Ludzie z Ostrzeszowa, mimo że są o różnych poglądach cieszyli się w duchu, że przyjedzie do nich ktoś ważny, Prezydent tego Państwa. Zapewne część z nich go nie lubi, ale starali się słuchać w spokoju, w przeciwieństwie do opłacanego przez antypolaków KODu.

 4. Ostrzeszów przyjął Prezydenta wybranego w wolnych, demokratycznych wyborach tak jak nakazuje tradycja, Gość w dom Bóg w dom. szKODniki to mieszkańcy Kalisza którzy przyjechali zakłócić naszą uroczystość.

 5. Totalnie nie rozumiem KOD-u :/ Przecież oni są za szkodą dla państwa Polskiego i jego obywateli. Nie rozumiem ludzi, którzy ich popierają. Przecież to przeczy zdrowemu rozsądkowi. Gdzie byli KODziarze za rządów PO i prezydentury Komorowskiego???!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj