Strona główna Wiadomości Na sygnale Ostrowska policja podsumowała lipcowy stan bezpieczeństwa na drogach

Ostrowska policja podsumowała lipcowy stan bezpieczeństwa na drogach

1

Najczęstszą przyczyną powstawania zdarzeń drogowych w lipcu było wymuszenie pierwszeństwa. Z tego powodu doszło do czterech wypadków.

W lipcu aż 23 kierowców prowadziło pojazdy mechaniczne pod wpływem alkoholu. Zatrzymano także dwóch nietrzeźwych rowerzystów.

Najczęstszymi sprawcami wypadków w lipcu byli kierowcy samochodów osobowych. Policja zanotowała siedem takich przypadków. Rannych zostało dwóch kierowców samochodów osobowych, dwóch motocyklistów oraz dwóch pasażerów.

Ponadto policjanci zatrzymali na terenie powiatu dwóch kierujących pojazdami, którzy mieli cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami, 13 kierujących pojazdami bez uprawnień, a także zatrzymali 19 praw jazdy (4 za rażące naruszenia przepisów w ruchu drogowym i 15 za przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym).

1 KOMENTARZ

  1. czy Restauracja Borowianka w Ostrowie, której właścicielką jest kandydatka na radną i człowiek Pani prezydent ma pozwolenie na odpalanie i hałasowanie petardami na krótko przed 22.00. Przypominam Marcie L. że zakłócanie spokoju dotyczy także dnia, nie tylko nocy i mieszkańcy pobliskich domów wytoczą Borowiance proces o zakłócanie spokoju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj