Strona główna Region Kępno Nago biegał po mieście. I niszczył elewacje domów

Nago biegał po mieście. I niszczył elewacje domów

0

Wszystko działo się w sobotę wieczorem w Kępnie. Miejscowa policja otrzymała zgłoszenie, że ulicami jednego z kępińskich osiedli biega nagi mężczyzna, który niszczy elewacje i okna domów.

– Policjanci natychmiast udali się we wskazane miejsce. Zastali tam, znanego im już z innych spraw 55-latka, obecnie bez stałego meldunku – mówi st. sierżant Anna Lubojańska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.

Według policji, mężczyzna był pobudzony i agresywny. Na widok mundurowych próbował uciekać, a potem wymachiwał w ich kierunku różnymi przedmiotami. W końcu został obezwładniony. – Z powodu swojego niecodziennego zachowania, a także licznych ran ciętych na całym ciele mężczyzna trafił w ręce lekarzy – mówi st. sierżant Anna Lubojańska.

Następnego dnia zatrzymany  usłyszał zarzuty uszkodzenia między innymi jednego z okien tarasowych oraz okien i elewacji kolejnego budynku. Łącznie straty oszacowano na 7000 złotych. Policjanci ustalili ponadto, że tuż przed ich przyjazdem mężczyzna wybił szyby w jednym z samochodów zaparkowanych na osiedlu – dodaje policjantka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj