Strona główna Wiadomości Komunikacja na Śmigielskiego – jak przed remontem

Komunikacja na Śmigielskiego – jak przed remontem

4

Ulica Śmigielskiego – na odcinku od Paderewskiego do Waryńskiego – przeszła gruntowną modernizację. Położono nową nawierzchnię jezdni, trwają prace wykończeniowe ścieżek rowerowych, chodników i nasadzenia zieleni.

W efekcie, od poniedziałku 8 maja, od godziny 12.00, czynne są ponownie przystanki na ul. Śmigielskiego, czyli przystanek „Śmigielskiego I” (w obu kierunkach), przystanek „Śmigielskiego NŻ” ( w obu kierunkach) i przystanek „Waryńskiego” dla linii nr 7 (w obu kierunkach).

Tym samym, autobusy linii nr 10, 13, 7 oraz C wracają na poprzednie trasy – jak informuje Miejski Zakład Komunikacji S.A. w Ostrowie Wielkopolskim.

Podczas remontu, aż do dziś, te autobusy jeździły trasami objazdowymi.

355-metrowy remont odcinka ulicy Śmigielskiego, od Paderewskiego do Waryńskiego, kosztował blisko 470 tys. złotych.

Wkrótce zostanie ogłoszony przetarg na remont następnego odcinka Śmigielskiego – od Waryńskiego do Ledóchowskiego.

4 KOMENTARZE

    • Bo prawda jest taka,ze aby jezdnia była jak stół to musi być od nowa zrobiona podbudowa.To że sfrezowano asfalt zrobiono na to wylewke niczego nie zmieni.Podstawą drogi jest podbudowa,to samo się tyczy studzienek,można sobie zakładać pierścionki ale nie ma 1 cm pierścionków,najmniejsze są 4-5 cm,a reszte uzupełniaja do odbioru innym materiałem i zaś po jakimś czasie wszystko wraca na starej rzeczywistości. Dopóki nie będziemy robić porządnie a nie za grosze inwestycje ,nigdzie nie będzie lepiej 🙂

  1. Ta sama sytuacja z tymi dziurami i zapadniętymi studzienkami co na ulicy Staroprzygodzkiej.
    Ktoś tu odwalił fuszerkę, a ktoś to odebrał …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj