Strona główna Region Ostrów Wlkp. Kabaret Młodych Panów wystąpi w Ostrowie. Rozdajemy zaproszenia! [konkurs]

Kabaret Młodych Panów wystąpi w Ostrowie. Rozdajemy zaproszenia! [konkurs]

0

Żeby zdobyć jedno z nich wystarczy wysłać do nas maila, w którym wymienione będą imiona i nazwiska czterech członków kabaretu. Nagrodzonych zostanie pięć pierwszych osób.

Wiadomości prosimy przesyłać na adres konkurs@wlkp24.info. W tytule maila trzeba wpisać KABARET, a w treści podać: poprawną odpowiedź oraz swoje dane (imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego). Do dzieła!

„Jeżeli czytasz ten tekst, to już jesteś na dobrej drodze do szczęścia – nie jesteś wśród 3% analfabetów w Europie! Mało tego, jesteś krok od wzięcia udziału w najnowszym spektaklu Kabaretu Młodych Panów pt. “BOGOWIE”. Ten program pomoże rozwiązać Twoje problemy – sprawi, że zapomnisz o nich nie tylko na dwie godziny. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną wszystkie Twoje troski. Kiedy minie ten czas, wszystko będzie zależeć już tylko od Ciebie. Musisz stać się nie tyle kowalem własnego losu, ile BOGIEM własnego życia. Nie pytaj, co Młodzi mogą zrobić dla Ciebie, ale co sam możesz zrobić dla siebie. Ten spektakl nie załatwi Twoich spraw, ale da Ci wskazówki, da Ci wiarę, da Ci siłę. Chcesz być jak Młody BÓG? Przestań chcieć! Bądź! Pamiętaj, Twoje szczęście jest w Twoich rękach” – piszą organizatorzy.

Bilety na występ można Biurze Podróży KWIAT PUSTYN przy ul. Raszkowskiej 37, Tel.: (62) 738-14-45 lub na stronie internetowej   www.biletowakasa.pl.

Występ odbędzie się 27 kwietnia 2017 r. o godz. 19:00 w hali przy ul. Kusocińskiego 1 w Ostrowie Wielkopolskim.

REGULAMIN KONKURSU

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj