Strona główna Region Ostrów Wlkp. Fatalny upadek Tomasza Golloba. Ostrowianie wspierają legendę żużla

Fatalny upadek Tomasza Golloba. Ostrowianie wspierają legendę żużla

0

Nie tak miał wyglądać ten weekend. Indywidualny Mistrz Świata z 2010 r. zaplanował sobie bardzo pracowitą niedzielę. Rano miał wziąć udział w zawodach motocrossowych w Chełmnie, a bezpośrednio po nich udać się do Grudziądza i walczyć o punkty PGE Ekstralidze. Tym mocnym akcentem „Chudy” chciał zainaugurować swój 30. sezon na żużlowych torach.

Niestety, podczas treningowego przejazdu na torze crossowym Gollob upadł i doznał bardzo poważnych obrażeń. Jak podaje „Przegląd Sportowy”: „Rokowania na razie są bardzo złe. Życie Golloba na razie utrzymywane jest sztucznie za pomocą respiratora. Wszystko z powodu stłuczonych płuc, które w tym momencie utrudniają leczenie kręgosłupa. W tym momencie lekarze walczą o oddech zawodnika, ponieważ cały czas stan żużlowca oceniany jest jako stan zagrożenia życia”.

Wiele wyrazów wsparcia pojawia się mediach społecznościowych. #trzymajsiętomek – takim hashtagiem Golloba pozdrawia prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek oraz Karolina Krawczyk z Biura Prasowego.

Murem za Gollobem stanęło oczywiście środowisko żużlowe:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj