Strona główna Region Ostrów Wlkp. Dziś finał pucharu. Ostrovia zagra z Jarotą

Dziś finał pucharu. Ostrovia zagra z Jarotą

1

Obie ekipy zmagania w tegorocznej edycji Okręgowego Pucharu Polski rozpoczęły od 1/8 finału. Drużyna z Ostrowa Wielkopolskiego miała nieco trudniejszą drogę do finału. Podopieczni Marcina Kałuży wyeliminowali w półfinale trzecioligowy KKS Kalisz po rzutach karnych, ponieważ spotkanie w regulaminowym czasie gry zakończyło się remisem 1:1.

Zmagania pucharowe jesienią zespół z Jarocina rozpoczął od pewnego zwycięstwa z Astrą Krotoszyn 3:0, by w ćwierćfinale tuż przed rundą wiosenną rozgrywek III ligi ograć na wyjeździe Victorię Ostrzeszów 3:1. Piłkarze JKS-u w półfinale uporali się z Białym Orłem Koźmin Wlkp. i tym samym po raz piąty w historii klubu powalczą o zwycięstwo w Pucharze Polski na szczeblu Kaliskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

Kasa biletowa zostanie otwarta w środę o godzinie 16.30. Dla kibiców będzie dostępne wejście boczne trybuny głównej Stadionu Miejskiego. Dziennikarze oraz zaproszeni oficjele wchodzą wejściem głównym.

O godzinie 17.20 oba zespoły pojawią się na murawie i nastąpi oficjalne otwarcie pojedynku wraz z odegraniem hymnu państwowego. O godzinie 17.30 pierwszy gwizdek sędziego.

Po zakończeniu pojedynku ceremonia dekoracji obu ekip na murawie. Zespoły uczestniczące w finale OPP oprócz pucharów i medali otrzymają vouchery na sprzęt sportowy.

5 minut później zaplanowana jest pomeczowa konferencja prasowa dla przedstawicieli mediów w holu przy szatniach z udziałem trenerów obu drużyn.

 

źródło: jarota.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj