Strona główna Sport Koszykówka BM Slam Stal trzecią drużyną w Polsce!

BM Slam Stal trzecią drużyną w Polsce!

4

Będziemy zupełnie szczerzy – nie widzimy teraz sensu szczegółowego opisywania przebiegu wydarzeń na parkiecie w Słupsku. Pokrótce – pierwsza połowa była wyrównana, a gospodarze postawili bardzo twarde warunki. Do tego fanatyczna publiczność do samego końca była szóstym zawodnikiem Czarnych.

W trzeciej kwarcie przeważali podopieczni trenera Rajkovića, którzy wygrali tę odsłonę 17:10. I chociaż w ostatnich 10 minutach Słupszczanie zdołali doprowadzić do wyniku 62:64, to obserwując przebieg tego spotkania czuło się, że Żółto-Niebiescy nie wypuszczą prowadzenia z rąk. Końcówka należała właśnie do Stali, w kluczowych momentach – rutynowo – trafiał Carter, wspomagany przez Kinga, Johnsona czy rozgrywającego bardzo dobre zawody Chanasa. Po ostatnim gwizdku na tablicy wyników widniał wynik 76:67 dla BM Slam Stali. Ostrowianie wygrali tę serie 2:0. Po 15 latach do Ostrowa ponownie jadą brązowe medale.

Więcej wkrótce. Szykujemy skrót meczu, relację z medalowej wyprawy, wywiady.

Energa Czarni Słupsk – BM Slam Stal 67:76 (21:20) (16:20) (10:17) (20:19)

Czarni Słupsk:

Lewis 15, Kravish 15, Surmacz 13, Goods 11, Ginyard 6, Bachynski 6, Seweryn 3

BM Slam Stal:

Carter 18, Johnson 12, Nikołow 10, Szewczyk 9, King 9, Chanas 8, Tomaszek 5, Kostrzewski 5

4 KOMENTARZE

  1. SUPER ! GRATULACJE !!! Utrzymać skład i trenera ! No i Pani Prezydent – co z Halą ? Tak dalej już nie może być aby grali w hangarze ! Tak czy inaczej już długo kibice czekają za podjęciem …decyzji > Na kolejny rok władze PZKOSZ mogą nie być już tak przychylne dla klubu !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj