Strona główna Region Ostrów Wlkp. Eksperci Fit Motywatora doradzali na Piaskach

Eksperci Fit Motywatora doradzali na Piaskach

3

Dziękujemy wszystkim, którzy pojawili się dzisiaj na Piaskach oraz oglądali transmisję z tego wydarzenia. Bez Państwa udziału żadne przedsięwzięcie nie miałoby sensu. Pełna relacja w poniedziałkowym wydaniu „Wydarzeń” na antenie Telewizji Proart.

Godzina 13.30. Tak wyglądały przygotowania do naszej imprezy. Wszyscy w gotowości. Możemy zaczynać! Zapraszamy na Piaski.

Godzina 14.30

Jesteśmy na Piaskach. Rozpoczęła się nasza impreza, całość można śledzić przed telewizorem oraz komputerem. Ale my zachęcamy do odwiedzania nas osobiście. Mamy specjalistów od zdrowego stylu życia. Dr. Izabela Łajs zapowiedziała, że każdy kto skorzysta dziś z jej bezpłatnej porady dostanie 10% zniżki na wybrany przez siebie zabieg w przyszłości. Na scenie trwa przygotowywanie pysznych koktajlów, trwa rozgrzewka amatorów kijków. Wiatr ustał, wyszło słońce. Jeszcze raz zapraszamy!

Godzina 15.30

Jest nas coraz więcej. Właśnie Mateusz Zwierz z ostrowskiej kliniki New Reh prezentuje zestawy ćwiczeń mające na celu rozciągnięcie mięśni przed wytężonym treningiem, który czeka wszystkich chętnych. Z kolei na stanowisku Projektu Pudełka można dowiedzieć się jak zbilansować dietę, jak aby była sycąca ale jednocześnie zdrowa.

3 KOMENTARZE

  1. Chyba jednak …porażka tego programu i przedsięwzięcia o tej porze i pogodzie ,,, Byłem po 15-ej – prawie pustki …nikt nie ćwiczył (oprócz Zwierza i asystentki) i kilkunastu „obserwatorów”! Może powtórka w lipcu ? Dzisiaj -KLAPA !

  2. Ludzie napływali falami ,zatrzymywali się ,obserwowali,podchodzili do ekspertów i spacerowali dalej.Pogoda mimo wszystko w miarę dopisała,wielu ludzi oglądało transmisję na żywo w domu i sama słyszałam że pojawili się na piaskach,ponieważ widzieli w TV że coś się dzieje.Jak na tę pogodę to trochę ludzi sie przewinęło 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj