Strona główna Wiadomości Ciekawostki Alicja Majewska wystąpi w Ostrowie. Mamy zaproszenia! [konkurs]

Alicja Majewska wystąpi w Ostrowie. Mamy zaproszenia! [konkurs]

0

Zaproszenia otrzymują:

Aleksandra Cieplik

Anna Nowcka

Zwyciężczynie zostały poinformowane.

 

Żeby zdobyć zaproszenie trzeba odpowiedzieć na pytanie:

W jakim serialu kryminalnym, realizowanym pod koniec lat 70., Alicja Majewska zagrała epizod?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres konkurs@wlkp24.info. W tytule wiadomości trzeba wpisać ALICJA MAJEWSKA, a w treści podać: imię i nazwisko, adres oraz numer telefonu kontaktowego. Na maile czekamy do środy, 29 marca. Nagrodzone zostaną dwie osoby, które jako pierwsze prześlą poprawne odpowiedzi.

Alicja Majewska, jeden z najpiękniejszych głosów polskiej piosenki, w koncercie promującym najnowszą płytę Artystki – „Wszystko może się stać”. Nowy repertuar wzrusza, bawi, ale także skłania do zastanowienia się nad tym, co w życiu ważne. Alicja Majewska od swego solowego debiutu – piosenka „Bywają takie dni” z tekstem Ireneusza Iredyńskiego – zawsze śpiewała „o czymś”. I od prawie zawsze współpracowała z Włodzimierzem Korczem, znakomitym pianistą, który towarzyszy jej na koncertach i jest kompozytorem jej największych przebojów. Tak jest i tym razem, napisał dla niej wszystkie piosenki na nową płytę. Jego melodyjna i emocjonalna muzyka doskonale współgra z tekstami, które stworzyli wybitni autorzy, poeci i satyrycy, m.in. : Marek Groński, Jacek Cygan, Artur Andrus, Andrzej Sikorowski.

Powstały piękne i mądre piosenki. Czy któraś z nich zostanie hitem na miarę utworu „Jeszcze się tam żagiel bieli”, który jest znakiem firmowym Alicji Majewskiej? Tego nie wiemy, ale moc jest. Moc liryczno-dramatycznej Majewskiej, moc mądrego słowa i pięknej muzyki Korcza.

ALICJA MAJEWSKA WSZYSTKO MOŻE SIĘ STAĆ” – koncert promujący najnowszą płytę 02.04.2017 (niedziela) godz. 19.00, Ostrowskie Centrum Kultury w Ostrowie Wielkopolskim.

Regulamin konkursu dostępny w siedzibie redakcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj