Deprecated: Function create_function() is deprecated in /wp-includes/Requests/Hooker.php on line 1

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /wp-content/plugins/advanced-custom-fields/includes/fields/class-acf-field.php on line 1

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /wp-content/plugins/contact-form-7/includes/l10n.php on line 1

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /wp-content/plugins/js_composer/include/autoload/vendors/qtranslate-x.php on line 1

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /wp-content/plugins/user-role-editor-pro/pro/includes/classes/mutex.php on line 1

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /wp-content/themes/wlkp24/includes/wp_booster/td_module.php on line 1

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /wp-content/plugins/js_composer/include/params/colorpicker/colorpicker.php on line 1

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /wp-content/plugins/js_composer/include/params/el_id/el_id.php on line 1

Warning: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/wlkp24/header.php on line 1
Inne sporty | wlkp24.info
[adrotate group="1"]

Inne sporty

Przedszkolaki na start. 10 Spartakiada w Ostrowie

Ponad 600 najmłodszych mieszkańców Ostrowa z 21 przedszkoli rywalizowało na stadionie przy ul. Kusocińskiego - za nami 10 Spartakiada ostrowskich przedszkolaków. Organizatorem imprezy jest Miasto Ostrów Wlkp. , Stowarzyszenie "Krępianie" oraz ostrowskie przedszkola.

Blisko pół tysiąca osób wzięło udział w Ostrowskim Teście Coopera

477 osoby miały możliwość sprawdzić swoją kondycję podczas IV Ostrowskiego Testu Coopera. Tradycyjnie bieg odbył się 1 czerwca na boisku sportowym przy Gimnazjum nr 1 przy ulicy Wrocławskiej 51 w Ostrowie Wielkopolskim. Wśród uczestników nie zabrakło dzieci, młodzieży, a także dorosłych.

Test Coopera po raz czwarty

Na boisku sportowym przy Gimnazjum nr 1 w Ostrowie Wielkopolskim odbywa się IV Ostrowski Test Coopera. Poza samym biegiem w trakcie imprezy propagowany jest zdrowy styl życia, rejestrowani są potencjalni dawcy szpiku, odbywa się też promocja transplantologii.

Tenis w mistrzowskim wydaniu dla abonentów sieci PROMAX

Ponad 400 godzin relacji na żywo, światowa czołówka gwiazd tenisa oraz powtórki najlepszych pojedynków Wielkiego Szlema. Wszystko w pakiecie Tenis Premium, który jest już dostępny w sieci PROMAX.

Kolejne śmiertelne ofiary na Evereście. Mariusz Szczuraszek bezpieczny

Niepokojące wieści docierają do nas spod najwyższej góry na świecie. Wczoraj w namiocie na wysokości 8000 metrów znaleziono 4 martwe osoby. Ostrowianin Mariusz Szczuraszek, który zdobył szczyt w niedzielę jest bezpieczny.

Brąz na inaugurację PŚ. Marta Walczykiewicz trzecia w Portugalii

Marta Walczykiewicz obiecująco rozpoczęła starty w tegorocznej edycji Pucharu Świata. W miniony weekend, w portugalskim Montemor-o-Velho, zawodniczka KTW Kalisz jako jedyna polska kajakarka wystartowała w pierwszej serii zawodów i to z sukcesem. W swojej koronnej konkurencji K-1 200 metrów zdobyła brązowy medal, była też szósta w K-1 500 metrów.

IV Ostrowski Test Coopera i Piknik „Apetyt na życie”

Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Ostrowie Wielkopolskim wraz ze współorganizatorem ICE MAT TEAM zapraszają do wzięcia udziału w IV Ostrowskim Teście Coopera, który odbędzie się 1 czerwca na boisku sportowym Gimnazjum nr 1 przy ulicy Wrocławskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Patronat medialny nad imprezą objęła Telewizja Proart i portal wlkp24.info.

Znakomite regaty kaliskich kajakarek

Marta Walczykiewicz i Katarzyna Kołodziejczyk, kajakarki KTW Kalisz znakomicie spisały się w Regatach Eliminacyjnych do reprezentacji narodowej. Kaliska wicemistrzyni olimpijska wygrała w K-1 200 metrów, a jej młodsza klubowa koleżanka była czwarta w finałach jedynek na dystansie 200 oraz 500 metrów.

Wysokie loty, unikatowe okazy…Memoriał Henryka Jerzyka na finiszu [FOTO]

Modele giganty największych, najsłynniejszych i najbardziej widowiskowych samolotów z czasów I i II wojny światowej, mały przekrój historii lotnictwa i kunszt sztuki modelarskiej - tak w skrócie można scharakteryzować coroczne zawody latających makiet modeli, czyli Memoriał Henryka Jerzyka w podostrowskim Michałkowie.
video

Modelarze opanowali Michałków [FOTO+VIDEO]

Rozpoczął się IX Memoriał Henryka Jerzyka, czyli zawody latających makiet samolotów. Dzisiaj sędziowie dokonywali tzw. oceny statycznej, czyli punktowali wykonanie modelu. Na lotnisku w Michałkowie, gdzie odbywa się memoriał, warto pojawić się w sobotę i niedzielę, kiedy makiety będzie można podziwiać w locie.
video

Świetna historia. Zaczynał na plaży, doszedł wysoko. Zdobył tytuł mistrza Polski.

Dzisiaj na antenie Telewizji Proart kolejne wydanie Okolic Sportu. Tym razem gościem tego programu będzie Dominik Witczak. To ostrowianin, który od blisko dziesięciu lat występuje z sukcesami na parkietach siatkarskiej ekstraklasy. W tym sezonie wspólnie z zespołem ZAKSY Kędzierzyn Koźle sięgnął po tytuł mistrza Polski. Kariera Dominika Witczaka rozpoczynała się na ostrowskich Piaskach od gry w plażowej odmianie siatkówki. Wszystko zmieniło się w 2004 roku, kiedy ostrowianin trafił do ligowej drużyny ze Zduńskiej Woli. W ekstraklasie grał w Skrze Bełchatów, Asseco Resovii Rzeszów i ZAKSIE Kędzierzyn Koźle. W swoim dorobku ma łącznie siedem medali mistrzostw Polski oraz 3 Puchary Polski. Ponadto grał w finale Ligi Mistrzów. Premiera programu dziś na antenie Telewizji Proart o godzinie 18.00. Zapraszamy do oglądania!
video

Modele wystarują w Michałkowie. Weekend z IX Memoriałem Henryka Jerzyka

Już po raz dziewiąty na lotnisku Aeroklubu Ostrowskiego w Michałkowie miłośnicy samolotów w nieco mniejszych rozmiarach będą mogli zobaczyć cały ich przekrój. IX Memoriał Henryka Jerzyka czyli Otwarte Międzynarodowe Zawody FAI Latających Makiet Samolotów w rozpoczną się jeszcze przed najbliższym weekendem.

Ostatnie artykuły