[adrotate group="1"]

Jarocin

Śmiertelne zderzenie. Nie żyje 20-latka

Dziś na drodze wojewódzkiej 443 w miejscowości Sucha zderzyły się Volkswagen Passat i Land Rover. W wyniku wypadku śmierć poniosła jedna osoba.
video

Jubileusz Lions Club. Koncert na 100 – lecie

Charytatywna instytucja Lions Clubs International obchodzi 100 - lecie istnienia. Z tej okazji w wielu miastach w calej Polsce odbędą się uroczystości związane z tym jubileuszem. Nie inaczej będzie w Jarocinie.

Groźny wypadek. Jeden poszkodowany trafił do szpitala

Wczoraj w Woli Książęcej w gminie Kotlin doszło do groźnego wypadku drogowego. Na skrzyżowaniu ulic zderzyły się dwa auta osobowe.

Klasa Policyjna Roku 2017

Uczniowie liceum ogólnokształcącego o przysposobieniu policyjno-prawnym przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie stanęli na podium IX Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych „Klasa Policyjna Roku 2017”.

Najlepsze zdjęcie

Sandra Mikołajewska, uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie, zajęła II miejsce w Wojewódzkim konkursie Fotograficznym „Architektura w moim otoczeniu”, organizowanym przez IX Liceum Ogólnokształcące im. Karola Libelta w Poznaniu.
video

Dziś ważny mecz Jaroty. Jeśli wygra awansuje do finału

Już dziś w spotkaniu 1/4 finału wojewódzkiego Pucharu Polski Jarota Jarocin na wyjeździe zmierzy się Obra Kościan. Pierwszy gwizdek sędziego rozbrzmi o godzinie 17:00. Stawką tego pojedynku będzie udział w wielkim finale wojewódzkiego Pucharu Polski w sezonie 2016/17.
video

„Kryjówka” na start XIV edycji WTwMM

Wielki Teatr w Małym Mieście po raz kolejny rusza w miasto, żeby snuć swą opowieść. 12 czerwca, w poniedziałek, "Kryjówka" w reżyserii Pawła Passiniego rozpocznie 14. sezon WTwMM w Jarocinie.
video

Ratownicy zwalniają się z pracy. Złożyli wypowiedzenia

Niemal wszyscy ratownicy medyczni z jarocińskiego szpitala powiatowego złożyli wypowiedzenia z pracy. To efekt braku porozumienia po majowych protestach tej grupy zawodowej. Ratownicy domagają się podwyżek i odwołania dotychczasowego kierownika Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Jarocinie. Dyrekcja szpitala zapewnia, że nie ma powodów do obaw i że z ratownikami medycznymi do porozumienia dojdzie.
video

Oni kochają disco polo ponad wszystko. Disco Stars Festiwal w Roszkowie na plus [SONDA]

Już teraz większość osób, które bawiły się na festiwalu disco polo w Roszkowie nie wyobraża sobie, aby tej imprezy nie było za rok. Organizatorzy zdradzili nam, że od 1 do 3 czerwca 2018 roku ponownie spotkamy się nad zalewem w powiecie jarocińskim, a kilka gwiazd jest już zakontraktowanych na przyszłoroczny festiwal. Nic dziwnego, bo trudno było znaleźć na imprezie osobę, której by się ona nie podobała. Posłuchajcie zresztą sami.
video

Przez czyje oczy oszalał Zenek Martyniuk?! Trwa DISCO STARS FESTIWAL ROSZKÓW 2017

Oszalał przez zielone oczy, a cała Polska oszalała na jego punkcie. Oczywiście mowa o Zenku Martyniuku, który wczoraj dosłownie zdominował scenę roszkowskiego Disco Stars Festiwal 2017. Impreza disco polo w powiecie jarocińskim odbywa się nie tyle po raz pierwszy, co na tak ogromną skalę. Dziś ciąg dalszy.

Rozstrzygnięcie konkursu „Radosne Dziecko”

Przez ostatnie dni wysyłali do nas Państwo zdjęcia swoich uśmiechniętych pociech. Do wygrania były vouchery – bliety rodzinne na Aquaparki w Kaliszu, Jarocinie, Pleszewie i Ostrzeszowie.

Szpital bez bólu w Jarocinie

Szpital w Jarocinie przystąpił do programu "Szpital bez bólu". Ideą wdrożenia tego programu jest podniesienie jakości uśmierzania bólu pooperacyjnego w polskich lecznicach.

Ostatnie artykuły