Deprecated: Function create_function() is deprecated in /wp-includes/Requests/Hooker.php on line 1

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /wp-content/plugins/advanced-custom-fields/includes/fields/class-acf-field.php on line 1

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /wp-content/plugins/contact-form-7/includes/l10n.php on line 1

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /wp-content/plugins/js_composer/include/autoload/vendors/qtranslate-x.php on line 1

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /wp-content/plugins/user-role-editor-pro/pro/includes/classes/mutex.php on line 1

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /wp-content/themes/wlkp24/includes/wp_booster/td_module.php on line 1

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /wp-content/plugins/js_composer/include/params/colorpicker/colorpicker.php on line 1

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /wp-content/plugins/js_composer/include/params/el_id/el_id.php on line 1

Warning: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/wlkp24/header.php on line 1
Krotoszyn | wlkp24.info
[adrotate group="1"]

Krotoszyn

video

Krotoszyn usuwa azbest. Dopiero w tym roku

Coraz mniej czasu jest na usuniecie rakotwórczego azbestu z polskich budynków. Zgodnie z przepisami Unii Europejskiej, do 2032 roku Polska powinna pozbyć się go całkowicie. I choć większość samorządów z problemem walczy już od kilku lat powiatowi krotoszyńskiemu dopiero w tym roku udało się pozyskać dofinasowanie m.in. z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i rozpocząć szeroko zakrojoną akcję usuwania azbestu.

Nivea stawia kolejne place zabaw. Wystarczy zagłosować

Ostrów Wielkopolski i Zduny w powiecie krotoszyńskim zakwalifikowały się do konkursu "Podwórko Talentów NIVEA". Tym razem miasta mogą się wzbogacić o plac zabaw zaprojektowany specjalnie po to, żeby rozwijać umiejętności artystyczne, sportowe i naukowe. Do zwycięstwa potrzebne są głosy internautów.

Konkurs „Szkoła dobrego wychowania”

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie otrzymał Certyfikat „Szkoła dobrego wychowania” w związku z udziałem w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Studium Prawa Europejskiego w Warszawie.
video

„Koźmin Wielkopolski zielony i kwitnący”

Urząd Miasta i Gminy w Koźminie Wielkopolskim wydał folder promocyjny "Koźmin Wielkopolski zielony i kwitnący". Wydawnictwo liczy 52 strony. Część zdjęć pochodzi ze zbiorów należących do tamtejszego muzeum. 

Krotoszyn: Dachowanie przy Witosa

Dwie osoby trafiły do szpitala po tym jak peugeot i renault zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Tartacznej i Witosa w Krotoszynie. Jeden z pojazdów dachował.
video

Pan Przecinek z Krotoszyna

Choć każdy z zawodu zajmuje się czymś innym połączyła ich wspólna pasja – muzyka. Ponad rok temu postanowili spróbować swoich sił i założyli zespół.

Koźmin Wlkp. Dachowanie Audi

Wczoraj późnym wieczorem na ulicy Krotoszyńskiej w Koźminie Wielkopolskim na prostym odcinku drogi doszło do dachowania samochodu osobowego marki Audi A6.
video

Polak, Węgier dwa bratanki

Krotoszyn ma nowego zagranicznego partnera. Po Niemczech, Francji i dalekiej Japonii przyszedł czas na Węgry. Miasto podpisało umowę o współpracy z węgierskim Fonyod. Współpraca ma zacząć się od projektu edukacyjnego - wymiany uczniów i nauczycieli.

Tłumy w krotoszyńskim parku. Za nami KrotoFest 2017

Piękna pogoda, tłumy mieszkańców Krotoszyna w miejskim parku i blisko 40 organizacji pozarządowych - za nami piąty Festiwal Aktywnych Sąsiadów. Występy dzieci i młodzieży, biesiada z orkiestrą dętą, warsztaty artystyczne dla najmłodszych, koncerty lokalnych zespołów: "Let The Boy Decide czy "Niepokorni", a na deser zespół "Red Lips" - to tylko część atrakcji z których skorzystali mieszkańcy Krotoszyna.
video

Derby Ostrowa najciekawszym wydarzeniem weekendu

Przed nami końcówka tegorocznych rozgrywek piłkarskich. Emocji nie będzie brakować. Najciekawszym wydarzeniem weekendu będzie derbowy mecz w Ostrowie. Zespół Centry podejmować będzie Ostrovię. Jesienią podopieczni Mariusza Posadzego wygrali na Stadionie Miejskim 2:0. Wiosną za to biało-czerwoni byli lepsi w spotkaniu pucharowym. Jeżeli jutro wygra Centra, to ten zespół zapewni sobie 1 miejsce i grę w barażach o III ligę.

Simchat Chajim 2017 – ostatnie dni festiwalu. Co, gdzie, kiedy?

Simchat Chajim 2017 na ostatniej prostej. Przed nami zaledwie kilka dni festiwalu kultury żydowskiej i kilka wydarzeń, których już teraz z pewnością nie można przegapić. Co jeszcze warto zobaczyć?
video

Anna Azari: „Izrael to nie tylko historia”. Ambasador w Krotoszynie

- W Izraelu nie mieszkają tylko Żydzi, historia jest ważna, ale najważniejsza jest teraźniejszość i przyszłość – mówiła ambasador Izraela w Polsce Anna Azari podczas wizyty w Krotoszynie. Dyplomatka odwiedziła miasto w ramach festiwalu kultury żydowskiej Simchat Chajim 2017.

Ostatnie artykuły