Deprecated: Function create_function() is deprecated in /wp-includes/Requests/Hooker.php on line 1

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /wp-content/plugins/advanced-custom-fields/includes/fields/class-acf-field.php on line 1

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /wp-content/plugins/contact-form-7/includes/l10n.php on line 1

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /wp-content/plugins/js_composer/include/autoload/vendors/qtranslate-x.php on line 1

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /wp-content/plugins/user-role-editor-pro/pro/includes/classes/mutex.php on line 1

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /wp-content/themes/wlkp24/includes/wp_booster/td_module.php on line 1

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /wp-content/plugins/js_composer/include/params/colorpicker/colorpicker.php on line 1

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /wp-content/plugins/js_composer/include/params/el_id/el_id.php on line 1

Warning: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/wlkp24/header.php on line 1
Sztuki walki | wlkp24.info
[adrotate group="1"]

Sztuki walki

video

Światowe karate w Pleszewie

W najbliższą sobotę, 27 maja w Pleszewie odbędzie się bardzo duża impreza karate, która stać będzie na światowym poziomie. Mowa o Central Poland Open Grand Prix. - Spodziewamy się startu około 400 zawodników - mówi Józef Sołtysiak, prezes Pleszewskiego Klubu Karate. - Będą u nas zawodnicy, którzy prezentują świetny poziom. Zobaczymy reprezentantów Ukrainy, Litwy, Czech, Indii, Algerii, czy nawet Turcji. Zapraszam wszystkich kibiców do odwiedzenia hali. Naprawdę warto. Emocji nie zabraknie.

Grzesiak zmiótł rywala z ringu. Efektowny knockout ostrowianina

Michał Grzesiak ponownie pokazał się z najlepszej strony. Kickbokser z Ostrowa Wielkopolskiego efektownym kopnięciem znokautował przeciwnika podczas gali Lebal KBC Night w Kępnie.
video

Gala na plus, jesienią będzie rewanż

- Przyjechali tutaj naprawdę dobrej klasy zawodnicy i musieliśmy się sporo napracować, żeby wygrać - mówi Cezary Zugaj, reprezentant Polski, która w sobotę pokonała Tajlandię 4:1 w meczu muay thai. - Gala była udana i są to głosy osób, które gościliśmy tutaj w Kaliszu - dodaje organizator Arkadiusz Wełna. - Takie opinie bardzo mnie cieszą, bo niektórzy nie wierzyli, że zrobimy imprezę na tak wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Dzisiaj już mogę powiedzieć, że jesienią zorganizujemy rewanżowy pojedynek.
video

Udana gala w Kaliszu. Polska lepsza od Tajlandii

Za nami gala sportów walki, która w sobotę odbywała się w kaliskiej hali Arena. To była bardzo udana impreza pod każdym względem. Głównym punktem tej gali był mecz Polska - Tajlandia w muay thai. Rozegrano pięć pojedynków emocji nie brakowało. Biało-czerwoni okazali się lepsi od swojego rywala. Wygrali 4 z 5 walk. Na koniec dnia, sukces Polaków przypieczętował kaliszanin Filip Rządek. - To nasz duży sukces - mówi organizator Arkadiusz Wełna.
video

Będą duże emocje. Polska kontra Tajlandia już w sobotę

W najbliższą sobotę, 13 maja w kaliskiej hali Arena odbędzie się kolejna gala sportów walki. Zapowiadają się duże emocje. Głównym punktem gali będzie mecz muay thai, w którym Polska zmierzy się z Tajlandią.- Czeka nas bardzo trudne zadanie, bo Tajowie to świetni zawodnicy - mówi Arkadiusz Wełna, organizator gali. W walce wieczoru na ringu zobaczymy kaliszanina Filipa Rządka, którego rywalem będzie Jack Sova. - Jestem dobrze przygotowany i czekam już na walkę - mówi kaliski zawodnik.

Święto muay thai w Kaliszu. Mamy bilety

13 maja w kaliskiej hali Arena odbędzie się IV Kaliska Zawodowa Gala Federacji A1. Głównym wydarzeniem wieczoru będzie międzynarodowy pojedynek muay thai Polska – Tajlandia. Mamy 20 podwójnych zaproszeń na to wydarzenie specjalnie dla państwa.
video

White Tigers Cup Jarocin 2017

332 zawodników z 32 klubów, łączna liczba walk – 280. Tak w liczbach prezentuje się podsumowanie zawodów White Tigers Cup Jarocin 2017, czyli pucharu polski w taekwondo olimpijskim.
video

Sumo coraz bardziej popularne

- Chcemy rozwijać sumo i to nam się udaje - mówi Dariusz Rozum, który jest nie tylko prezesem klubu z Krotoszyna, ale także i szefem Polskiego Związku Sumo oraz Europejskiej Federacji Sumo. Zajmuje również stanowisko wiceprezesa Światowej Federacji Sumo. - Strzałem w dziesiątkę była organizacja igrzysk przedszkolaków. W ostatniej edycji udział w nich wzięło trzynaście przedszkoli z Krotoszyna i okolic. Bardzo dobrze funkcjonują również klasy sportowe w szkole podstawowej i gimnazjum. Krok po kroku rozwijamy sumo.
video

Igrzyska imprezą życia

W lipcu we Wrocławiu rozgrywane będą Igrzyska Sportów Nieolimpijskich. W gronie dyscyplin jest także sumo. To oczywiście powoduje, że we Wrocławiu do walki o medale staną reprezentanci klubów z Krotoszyna i Kobylina. W tej prestiżowej imprezie udział wezmą: Patryk Swora, Aron Rozum, Olimpia Robakowska i Marina Rozum. - Start w tej imprezie to ogromne wyróżnienie i wyzwanie. Dla sumo to doskonała okazja do zaprezentowania przed szerszą publicznością - mówi Dariusz Rozum, prezes Polskiego Związku Sumo, który jest odpowiedzialny za przygotowanie i przeprowadzenie walk sumo w trakcie World Games.
video

White Tigers Cup

22 kwietnia w Jarocinie odbędą się zawody z cyklu Pucharu Polski P1 w taekwondo olimpijskim. Patronem medialnym wydarzenia jest TV Proart oraz portal wlkp24.info. Mówi Fryderyk Wróbel, prezes MUKS Białe Tygrysy Jarocin.

Tomasz Sołtysiak wicemistrzem Polski w karate WKF

Za nami XXXVII Mistrzostwa Polski Seniorów Karate WKF. Organizatorem zawodów był klub Budokan Wrocław, a partnerem komitet organizacyjny Światowych Igrzysk Sportowych (The World Games 2017 Wrocław). Tytuły wicemistrza Polski seniorów wywalczyli indywidualnie Tomasz Sołtysiak z Pleszewskiego Klubu Karate.

Michał Grzesiak mistrzem Polski. Ponownie!

Podczas Mistrzostw Polski kickboxingu w formule kick-light, które odbyły się w Kartuzach w dniach Michał Grzesiak obronił tytuł mistrza Polski w kategorii senior waga -94kg w barwach Center – Team Odolanów. Michał był faworytem w tej wadze, w ubiegłym roku w finale turnieju wygrał z mistrzem Świata Piotrem Wypchałem i w tym roku historia się powtórzyła. 

Ostatnie artykuły